Catalogusnummer: 2218
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw.

Met 14 kt. gouden montuur gedecoreerd met gegraveerde krullen in een spiraalvorm. Met glazen stopje, in etui. Meesterteken Nicolaas Kooiman, Schoonhoven 1886 - 1903. Hierbij een 14 kt. gouden remontoir horloge met witte wijzerplaat en Romeinse cijfers. Glas los, in etui.

h. 88 mm

[4]

Crystal perfume bottle, 19th century. With 14 k. gold mounting decorated with engraved curls in a spiral shape. With glass stopper, in case. Maker's mark Nicolaas Kooiman, Schoonhoven 1886 - 1903. Herewith a 14 k. gold remontoir watch with white dial and Roman numerals. Glass loose, in case.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240