Catalogusnummer: 6862
Roger Raveel (1921-2013)

Boom en bos

ets, gesign. r.o., 35 x 27 cm. formaat hele blad 75 x 55 cm.

[map]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360