Catalogusnummer: 2164
Frankrijk, notenhouten bijzettafel met vier opgestapelde boeksimulanten, 19e eeuw;

Polychroom geschilderd en deels gemarmerd, op de ruggen titel 'Voyages Aux Pays-Bas, Tom I - IV'. Bovenzijde open te klappen.

h. 45 cm, b. 53 cm, d. 38 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300