Catalogusnummer: 2147
Frankrijk, gestoken beukenhouten en verguld spiegel ornament, Louis XIV, 18e eeuw;

Uitgevoerd met centraal geplaatst figuur onder baldakijn, geflankeerd door acanthusbladeren en bloemen.

h. 46 cm, b. 80 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650