18e zitting - Maandag 18 november 19.00 uur: 3700-3778 - Aziatica (China en Zuid-Oost Azië)
Birma, paar fijn gesneden houten vouwstoelen, 19e eeuw,
(een met gerestaureerde rug)
Burma, pair of finely carved wooden folding chairs, 19th century, (one with restored upper back side)
Taxatie: € 400 - € 750
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200