6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6427
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)

Stadsgezicht Haarlem met de Sint Bavokerk op de achtergrond

paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 14 x 19 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Hamerprijs: