21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1584
Drie sets kristallen whiskeyglazen;

Bestaande uit vijf glazen met gegraveerde voorstelling van Afrikaanse dieren, mogelijk uitgevoerd voor Rowland Ward, zes glazen met floraal gegraveerd decor en zes glazen met gegraveerde en vergulde decors met dieren.

h. 9 - 9,5 cm

Gevonden voorwerpen kantoor etc

[17]

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: