6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6417
Naar Joseph Karl Stieler (1781-1858)

Portret van Maria Anna, prinses van Saksen (1799-1832), de vrouw van Leopold II

doek, beschadigingen aan doek en lijst, 64 x 52 cm.

A portrait of Maria Anna, Queen of Saxony (1799-1832), the wife of Leopoldo II. After Joseph Karl Stieler-German, (1781-1858), frame damaged and paint loss

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: