Delft, een vijfdelig blauwwit aardewerken kaststel, gemerkt voor Jan Van den Briel, De Grieksche A, 1768-1769,
elk zeskantig en geribd, beschilderd met Chinoiserie panelen van herten in een tuin, de deksels met leeuwen als dekselknoppen (twee deksels gerestaureerd, enkele beschadigingen)
Provenance: Christie's Amsterdam, 'European Noble and Private Collections', 24-25 juni 2008, lot 281
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775