Catalogusnummer: 7720
Frankrijk, ruitvormige barometer, Louis Philippe, circa 1830;

Uitgevoerd met verre églomisé schaalplaat gesigneerd Soleil Opticien, Paris. In verguld houten omlijsting.

h. 97 cm, b. 65 cm

A Restauration Parcel-Gilt and Reverse-Glass Painted Lozenge Shaped Barometer Soleil Opticien, Paris, Second Quarter 19th Century-

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: