Rusland, paar mahoniehouten gueridons, 19e eeuw;
Uitgevoerd met vierkant bovenblad waaronder lade. Staande op slanke gebogen poten samenkomend in kruis, messing wielen. Geheel ingelegd met koperen banden.
h. 85 cm, b. 47 cm, d. 47 cm
Sotheby's Sale AM 1072, 7 april 2009, lot nr. 293
A pair of russian brass mounted and mahogany square-shaped queridon tables, 19th century
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Hamerprijs: