Frankrijk, paar rode tôle peinte schemerlampen, 19e eeuw;
Voorheen olielampen, geëlektrificeerd. De zuilen met vuurvergulde bronzen lauwerkrans en palmetten. Compleet met zwart zijden lampenkappen.
h. 52,5 cm, incl. kap 76 cm
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420