8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7525
Frankrijk, vijftienlichts verguld koperen zakkroon, Louis XVI stijl, 20e eeuw;

Uitgevoerd met strengen glas geslepen kristallen, het frame met decoratie van guirlandes, halfronde roosters, urnen en ramskoppen. Geëlektrificeerd.

h. 150 cm, diam. 100 cm

Christie's, Interior Sale, 29 april 2008

Gilt-Brass and Glass Bead Chandelier; mid 20th century

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350