Oostenrijk, eiken-, walnoten- en vruchtenhouten parketvloer, 19e eeuw;
Bestaande uit 132 panelen, ingelegd met stermotief. Circa 52 m².
Christie's Amsterdam, The Decorative Arts Sale, 1 Juli 2009, lot 473
An Austrian oak, walnut and fruitwood parquet floor, 19th century
Taxatie: € 5.000 - € 10.000
Huidig bod: € 10.000
Hamerprijs: € 10.000