Catalogusnummer: 2184
Frankrijk, St. Blanc de Carrare Veiné marmeren schouw, Louis XVI stijl, 19e eeuw;

Uitgevoerd met vuurverguld bronzen appliques en parelranden.

h. 106 cm, b. 136 cm, d. 37 cm

Herkomst: ABJ Cheminées Ancienne de France, Saint-Ouen.

Louis XVI carrare marble fireplace 19th Century

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600