8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7521
Frankrijk, licht groen glazen eierlamp, Louis XVI, 18e eeuw;

Uitgevoerd met verguld bronzen montuur met decoratie van lauwerkrans en drie ramskoppen.

h. 97 cm, diam. 47 cm

A gilt bronze and clear glass lantern - Louis XVI style,

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700