Catalogusnummer: 8324
Oostenrijk, mahoniehouten salontafel, Biedermeier, 19e eeuw;

Uitgevoerd met verguld koperen monturen. Blad met twee laden, de korte zijden gedragen door twee lieren.

h. 57 cm, b. 120 cm, d. 68 cm

An Austrian mahogany end support coffee table with Lyra ornaments, Biedermeier, 19th century.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: