6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6400
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Een elegant jachtgezelschap in een berglandschap

doek, 38 x 47 cm.

Dutch school, 17th/18th century, An Elegant Hunting Company In A Mountainous Landscape

Taxatie: € 300 - € 600
Hamerprijs: