5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6085
Louis Saalborn (1891-1957)

Portret van een vrouw (1919) / Landschap

ets, gesign. r.o., 12/9, '19, 19 x 14 cm. en tekening, gesign. r.o., 28 x 36 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: