6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6420
Naar Raffaello Sanzio

Sint-Joris en de draak

doek, 200 x 112 cm.

After Raffaello Sanzio, oil on canvas, provenance Sotheby's Amsterdam, september 2007, lot nr. 105

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: