6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6446
Frans Swagers (1756-1836)

Paar rivierlandschappen met herders en vee

tweemaal doek, ongesign., herkomst: Sotheby's Amsterdam, 3 juli 2007, lot nr. 452, 33 x 41 cm.

A pair of river landscapes with drovers and their animals

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: