6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6439
Gesigneerd Hausman, 1830 en 1800

Portret van een dame / portret van een heer

tweemaal doek, herk. Christie's Amsterdam, 16 april 2007, lot nr. 213, 58 x 50 cm.

A Portrait of an Elegant Lady, wearing a Blue Dress And Coral Jewellry; A Portrait Of A Distinguished Gentleman, Waering A Black Coat With White Collar, signed Hausman 1830 and 1800, oil on canvas

Taxatie: € 600 - € 1.000
Hamerprijs: