Samson, een vijfdelig blauwwit aardewerken kaststel, circa 1880,
in 18e-eeuwse Delftse stijl, bestaande uit een set van drie balustervazen en deksels en een paar trompetvazen, elk gemodelleerd met panelen en gedecoreerd met figurenpanelen, elk gemerkt voor Samson en met apocrief VDuijn merk (een trompetvaas met gebroken en gelijmde nek, een deksel met chip)
Provenance: Sotheby's Amsterdam, 'European Collections', 18 september 2007, lot 1125
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400