Frankrijk, vuurverguld bronzen en deels gepatineerde drielicht kandelaar, Empire, circa 1825;
Uitgevoerd met figuur van gevleugelde vrouw met opgeheven armen. Op haar hoofd een kaarsenhouder geflankeerd door twee appliqués met gevleugelde leeuwen. Geheel staande op ronde voet met decoratie van palmeten.
Sotheby's London, Important Continental Furniture, 6 December 2006, lot 108
A Gilt-Bronze and Bronze Candelabrum Part Restauration, circa 1825
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050