Frankrijk, paar vuurvergulde bronzen eenlichts kandelaars, Empire, 19e eeuw
Uitgevoerd met geciseleerd patroon van ruiten, palmetten, en bloemen. Staande op schijfvoet, losse bobèches.
A Pair Of Engraved And Gilt Bronze Candlesticks, In The Restauration Style
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260