Catalogusnummer: 2093
Frankrijk, paar vuurvergulde en zwart gepatineerde bronzen tazza houders, Empire stijl, 1e helft 19e eeuw;

Elk uitgevoerd met drie gepatineerde gevleugelde leeuwen welke een vergulde ring met opstaande rand dragen. Geheel op vergulde tripartite voet.

h. 22 cm, diam. 16 cm

Christie's South Kensington, Furniture & Decorative Objects, 17 JUly 2007, lot 268

Pair of French gilt and patinated bronze tarre stands; mid 19 century

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460