Catalogusnummer: 8050
Frankrijk, wit gelakte deels gestoken houten ledikant, Louis XVI, 18e eeuw;

Uitgevoerd met gestoffeerde zijden in gestreepte florale stof.

h. 125 cm, b. 111,5 cm, l. 199 cm

Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann.

A white painted bed; Louis XVI, last quarter 18th century

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: