Frankrijk, paar mahoniehouten 'gondole' stoelen, Empire, circa. 1820;
Uitgevoerd met verguld bronzen monturen van zwanen, rozetten, leeuwenpoten en Mercurius masker in de rugleuning. Drop in seat met witte stoffeerderskatoen.
Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 september 2006, lot 970
A pair of mahogany gilt bronze mounted chairs and gondole; empire circa 1820
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100