17e zitting - Maandag 18 november 14.00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3430
China, hardhouten gestoken hoekstoel, 19e eeuw;

Tussen de spijlen van de rugleuning gestoken panelen van bloesem, alsmede de poten, stijlen en zitting omlijsting.

h. 92 cm

Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 september 2006, lot 1042

A chinese wood corner chair; 19th century

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200