Catalogusnummer: 8614
Frankrijk, paar mahoniehouten fauteuils, Directoire, circa 1800;

Uitgevoerd met decoratie van gestoken palmetten en leeuwenpoten. Bekleed met blauwe stoffering.

h. 92 cm

Sotheby's Amsterdam, Crowns and Coronets 2006, 31 october 2006, lot 384

A pair of mahogany fauteuils directoire, circa 1800

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700