Duitsland, mahoniehouten gueridon tafel, Biedermeier, 19e eeuw;
Kolom met verguld bronzen monturen staande op driespant. Compleet met granieten blad.
Sotheby's Amsterdam, Crowns and Coronets 2006, 1 november 2006, lot 908
A North German mahogany guéridon table Biedermeier, 19th century
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: