Catalogusnummer: 8012
Rusland, paar berken- en mahoniehouten démi-lune commodes, 19e eeuw;

De ladenfronten en zijdes uitgevoerd met opgelegde ruitvorm omkadert door koperen biezen. De bovenzijde met getrapte top. Staande op taps aflopende poten. (aanpassingen, restauraties).

h. 86,5 cm, b. 86 cm, d. 47 cm

Sotheby's Amsterdam, Fine European Furniture & Decorations, 11 april 2006, lot 184. For a related early 19th century commode see: 'Russian Furniture. The Golden Age 1780-1840, A. Cheneviere' 2001.

A pair of Russion karelian birch, mahogany and brass banden dèmi-lune commodes, 19th century

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Hamerprijs: