Duitsland, paar mahoniehouten consoles, Classisme, vroeg 19e eeuw;
Bovenblad wordt gedragen door S vormige steunen, geheel staande op voet. (beschadigingen)
h. 81 cm, b. 66 cm, d. 36 cm
Sotheby's Amsterdam, Property of a Princely Family and Other Aristocratic Estates, 19 December 2006, lot 87.
A pair of South German mahogany console tables; empire 19th century
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: