Catalogusnummer: 8620
Frankrijk, drie mahoniehouten fauteuils, Restauration, ca. 1825

De armleuningen uitgevoerd met gestoken dolfijnen. Bekleed met zwart paardenhaar in fijnmazig patroon. (restauraties, herstellingen).

h. 92 cm, b. 61 cm, d. 62 cm

France, set of three mahogany armchairs with carved dolphins, Restauration, ca. 1825.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: