Frankrijk, drie mahoniehouten fauteuils, Restauration, ca. 1825
De armleuningen uitgevoerd met gestoken dolfijnen. Bekleed met zwart paardenhaar in fijnmazig patroon. (restauraties, herstellingen).
h. 92 cm, b. 61 cm, d. 62 cm
France, set of three mahogany armchairs with carved dolphins, Restauration, ca. 1825.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800