Catalogusnummer: 8624
Baltische Staten, een set van zes berkenhouten eetkamerstoelen, Empire stijl, 20e eeuw;

Uitgevoerd met geëboniseerd ornament van lauwerkrans onder de rugleuning. Twee stoelen met armleggers. De zittingen allen gestoffeerd met bruin suède.

h. 91 cm

Christie's South Kensington, European Furniture, Works of Art & Carpets, 27 March 2007, lot 357

[6]

A set Of Six Birch And Ebonised Dining Chairs, last quarter 20th Century

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: