Baltische Staten, een set van zes berkenhouten eetkamerstoelen, Empire stijl, 20e eeuw;
Uitgevoerd met geëboniseerd ornament van lauwerkrans onder de rugleuning. Twee stoelen met armleggers. De zittingen allen gestoffeerd met bruin suède.
Christie's South Kensington, European Furniture, Works of Art & Carpets, 27 March 2007, lot 357
A set Of Six Birch And Ebonised Dining Chairs, last quarter 20th Century
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000