Catalogusnummer: 8314
Baltische Staten, mahoniehouten ronde bijzettafel, eind 19e eeuw;

Uitgevoerd met messing monturen, schildjes en geribde panelen. Onder het blad een lade. Geheel op slanke taps weglopende poten.

h. 73 cm, diam. 59 cm

Christie's South Kensington, European Furniture, Works of Art & Carpets, 27 March 2007, lot 429

A North European Mahogany And Brass Mounted Circular Occasional Table, late 19th century

Taxatie: € 600 - € 1.200
Hamerprijs: