Frankrijk, mahoniehouten schrijftafel, Louis XVI stijl, 19e eeuw;
Uitgevoerd met schootlade met aan weerszijde vier laden. Het blad voorzien van zwart lederen inleg met vergulde rand. Aan de kopse zijden twee uittrekbladen. Geheel staande op vier gecanneleerde poten. Verguld koperen monturen.
h. 78,5 cm, l. 159,5 cm, d. 80 cm
Sotheby's Paris, Private Manor House in Eure et Loire Banque Hottinguer, rue de Provence Private Parisian Hotel Particulier, 26 April 2007, lot 289
A Mahogany and Mahogany Veneered Desk, In The Louis XVI Style, 19th Century
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Hamerprijs: