8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Frankrijk, paar vuur vergulde en deels blauw gepatineerde lantaarns, Louis XVI stijl, 19e eeuw;
Uitgevoerd met gebogen zijden en decoratie van acanthusblad en cannelures. Compleet met een lichts applique, op te hangen aan kettingen.
Christie's South Kensington, Style & Spirit, 25 September 2007, lot 705
Pair of French gilt bronze Hall lanterns, mid 19 century
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800