19e zitting - Dinsdag 19 november 10.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1036
Sicilië, gestoken houten en polychroom geschilderd wagenschot, ca. 1900

Uitgevoerd met o.a. gestoken voorstelling van Sint Joris en de Draak.

b. 106 cm, h. 36 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120