8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7528
Frankrijk, cilindrische vuurvergulde bronzen lantaarn, Louis XVI stijl, 19e eeuw;

Uitgevoerd met decoratie van acanthusblad en cannelures op de stijlen, vier-lichts applique.

h. 72 cm ex ketting

Gilt-brass four light lantern; 20th century

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800