Catalogusnummer: 2112
Rusland, een paar verguld bronzen drie-lichts appliques, vroeg 19e eeuw,

de wandplaat in de vorm van accanthus blad, de kandelaars gedragen door adelaar koppen.

h. 17,5 cm, diam. 28 cm

Sotheby's Amsterdam, Fine European Furniture and Clocks, 16 april 2007, lot 231.

A pair of Gilt Bronze Three-Light Wall Appliques - Russian, Early 19th Century

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700