8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Baltische Staten, crème geschilderde en deels vergulde spiegel, circa 1800;
De lijst uitgevoerd met vaas- en krulornamenten. (beschadigingen).
A Baltic parcel gilt and cream painted mirror neoclassical, circa 1800
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260