Baltische staten, paar vuurverguld bronzen drie-lichts kandelabers, 'en gout etrusque', 19e eeuw;
Uitgevoerd met fraai gestileerde vogelkoppen, acanthusbladeren, lauwerkransen en vogelklauwen. Geheel staande op wit marmeren voet.
Sotheby's, Amsterdam, Fine European furniture and clocks, 16 april 2007, lot 234
A Pair Of Gilt Bronze Three-Light Candelabra 'En Gout Etrusque'. Baltic
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Hamerprijs: