Catalogusnummer: 6865
Ed Dukkers (1923-1996)

Zonder titel

doek, gedateerd 2-7.83, ongesign., 35 x 30 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240