4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0520-0598 - Horloges
Catalogusnummer: 585
Engeland, zilveren zakhorloge, 'knol', 18e eeuw.

In een zilveren overkast met een voorstelling van figuren omlijst door rocailles. Met wit emaille wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding voor de uren en Arabisch voor de minuten. Het binnenwerk met snek uurwek, ketting gebroken. Gesigneerd Wm Honvard, London, genummerd 8678

bruto 105,7 gr., diam. 51 mm

England, silver pocket watch, 'knol', 18th century. In a silver outer case with a representation of figures framed by rocailles. With white enamel dial with Roman numerals for the hours and Arabic for the minutes. The movement with fusee movement, chain broken

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220