15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2729
Verguld bronzen sculptuur van zittend naakt, gesigneerd C. Aaron, circa 1900;

Geplaatst op als draperie gekapt wit marmeren sokkel.

h. 17 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100