Catalogusnummer: 1731
Delft, paar aardewerken dekselvazen, gemerkt voor De Porceleyne Bijl, 18e eeuw,

elk gemodelleerd met panelen en beschilderd met vogels en bloemen (een deksel gerestaureerd, enkele kleine beschadigingen)

h. 32,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140