1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 752
Tweede gehalte zilveren gelegenheidslepel, ca. 1900,

de greep in vorm van twee vissen en schip, de bak versierd met voorstelling van spelende putti, gemerkt met fantasiekeuren gekoonde N en klimmende leeuw, 2e gehalte,

aangetast

l 12 cm, 30 gr.

[zkj]

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40