Frankrijk, porseleinen inktstel, 19e eeuw;
Uitgevoerd met polychrome en vergulde decoratie van bloemen, bronzen vergulde binnenbakjes. Hierbij cachet met porseleinen heft met eenzelfde decoratie.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20